Spawanie Śląsk – Katowice, inne miasta ⚙️

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Spawanie Śląsk – Katowice, Ruda Śląska i inne miasta

Szukasz firmy, zajmującej się projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji spawanych? Poznaj ofertę Biura Inżynierskiego Konstruktor! Wykonujemy różnorodne, małe konstrukcje spawane – od projektu aż po wdrożenie. Posiadamy doświadczenie i stosowne uprawnienia do spawania metodami MIG, MAG i TIG. Jeśli chcesz skorzystać z usług spawania na Śląsku, skontaktuj się z nami!

Spawanie Śląsk – od projektu do wdrożenia

Biuro Inżynierskie Konstruktor to kompleksowe usługi z zakresu spawania na Śląsku. Samodzielnie wykonujemy wszelkie pomiary, niezbędne do zaprojektowania i wykonania małych konstrukcji spawanych. Doradzamy optymalne rozwiązania i pozostajemy w stałym kontakcie z klientem od rozpoczęcia aż do zakończenia projektu. Projektujemy konstrukcje oraz zajmujemy się ich pełnym wykonawstwem. Dodatkowo, małe konstrukcje spawane możemy dostarczyć własnym transportem.

Usługi spawalnicze - Śląsk

Biuro Inżynierskie Konstruktor świadczy usługi spawalnicze na całym Śląsku, wykorzystując najpopularniejsze metody spawalnicze. Jesteśmy specjalistami w spawaniu metodami MIG, MAG i TIG - dzięki szerokiemu warsztatowi i profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przygotowywać elementy i różnorodne konstrukcje zarówno ze stali, jak i z metali nieżelaznych i ich stopów.

Chcesz skorzystać z wiodących usług spawania w Katowicach, Rudzie Śląskiej czy dowolnym innym mieście na Śląsku? Skontaktuj się z nami!

Zapoznaj się z naszymi usługami spawalniczymi na Śląsku w zakresie metod MIG, MAG i TIG.

Spawanie MIG Śląsk

Spawanie MIG (Metal Inert Gas, metoda 131) polega na spawaniu elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych, takich jak argon czy hel. Zadaniem gazu obojętnego jest osłanianie elektrody i tworzącego się jeziorka spawalniczego. Spawanie metodą MIG stosuje się w przypadku metali nieżelaznych i ich stopów. Z jego pomocą tworzyć można m.in. konstrukcje z aluminium czy miedzi. Metoda ta jest ponadto stosunkowo szybka i zapewnia dobrą jakość spoin. Chcesz skorzystać ze spawania MIG na Śląsku? Biuro Inżynierskie Konstruktor to najlepszy wybór!

Spawanie MAG Śląsk

Spawanie MAG (Metal Active Gas, metoda 135) odbywa się w osłonie gazów aktywnych – najczęściej dwutlenku węgla lub jego mieszaniny z argonem. W przeciwieństwie do MIG, podczas stosowania metody MAG gaz uczestniczy w spawaniu – ma wpływ na proces metalurgiczny, a nie pełni jedynie funkcji osłonowych. Metoda MAG umożliwia spawanie stali konstrukcyjnych niestopowych, niskostopowych i wysokostopowych. Jeśli potrzebujesz małych konstrukcji stalowych spawanych, skorzystaj z naszych usług spawania MAG na Śląsku!

Spawanie TIG Śląsk

Spawanie TIG (Tungsten Inert Gas, metoda 141) wykorzystuje nietopliwą elektrodę wolframową, a sam proces spawania odbywa się w osłonie gazów obojętnych (argon, hel bądź ich mieszanki). Metoda TIG charakteryzuje się niską prędkością spawania, ale przy tym umożliwia uzyskanie niezwykle czystej spoiny o wysokiej jakości. Spawanie TIG wykorzystywane jest przede wszystkim do łączenia elementów ze stali wysokostopowych, w tym stali nierdzewnych, oraz z aluminium, miedzi, tytanu niklu i ich stopów. Potrzebujesz konstrukcji spawanej z nietypowych materiałów lub zależy Ci na jak najwyższej jakości spoin? Skorzystaj z naszej usługi spawania TIG na Śląsku!

Usługi spawalnicze na Śląsku w BI Konstruktor - dlaczego warto?

Co wyróżnia nasze usługi spawalnicze na Śląsku? Przede wszystkim:

  • szeroka gama usług - spawamy zarówno stale (nisko- i wysokostopowe) jak i metale nieżelazne - dzięki temu możesz zlecić nam przygotowanie praktycznie dowolnego elementu czy konstrukcji,
  • kompleksowe podejście - od pomiarów, przez projekt, aż po spawanie i dostarczenie gotowego elementu,
  • dostawa elementów i małych konstrukcji spawanych naszym własnym transportem,
  • fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego projektu.

Przekonaj się sam - skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług spawalniczych!

BI Konstruktor – spawanie w Rudzie Śląskiej, Chorzowie i na całym Śląsku

Biuro Inżynierskie Konstruktor to wiodące usługi spawania w Rudzie Śląskiej, Chorzowie i na całym Śląsku. Naszą siedzibę znajdziesz w Chorzowie, przy ul. Żelaznej 36. Jeśli chcesz osobiście omówić szczegóły projektu konstrukcji spawanej, możesz odwiedzić nasze biuro – dogodna lokalizacja gwarantuje szybki i wygodny dojazd nie tylko z terenu Chorzowa, ale również z Katowic, Rudy Śląskiej, Siemianowic Śląskich czy Świętochłowic. Zapewniamy też możliwość dojazdu bezpośrednio do klienta – nasze usługi spawania realizujemy na całym Śląsku!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: Konstrukcje stalowe, Projektowanie CAD, Wsparcie utrzymania ruchu, Spawanie Ruda Śląska, Spawanie Chorzów, Spawanie Świętochłowice, Spawanie Siemianowice Śląskie.

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Żelazna 36, 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58