Spawanie Chorzów - MIG | MAG | TIG ⚙️ | Konstruktor

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Spawanie Chorzów

Szukasz firmy, oferującej szeroką gamę usług z zakresu spawania w Chorzowie? Zapoznaj się z ofertą Biura Inżynierskiego Konstruktor! Zajmujemy się spawaniem aluminium, stali czarnej oraz stali nierdzewnej - zarówno jednostkowym, jak i seryjnym. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Spawanie w Chorzowie - oferta Biura Inżynierskiego Konstruktor

Wszelkie prace spawalnicze wykonujemy na bazie przekazanej przez Klienta dokumentacji bądź dokumentacji przygotowanej przez nasz dział konstrukcyjny. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także dogodne terminy realizacji zamówień.

Naszą nową siedzibę znajdziesz w Chorzowie, przy ulicy Żelaznej 36. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług spawalniczych!

Spawalnia Chorzów - poznaj stosowane przez nas metody

Posiadamy doświadczenie i sprzęt niezbędny do spawania najpopularniejszymi metodami - MIG, MAG i TIG. W naszej spawalni w Chorzowie jesteśmy więc w stanie przygotować praktycznie dowolną konstrukcję czy element, zarówno z różnych gatunków stali, jak i z metali nieżelaznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług spawania MIG, MAG, TIG w Chorzowie!

Spawanie MIG Chorzów

Metoda MIG (131), czyli Metal Inert Gas to spawanie za pomocą łuku elektrycznego wytwarzanego między elektrodą topliwą a materiałem w osłonie gazów obojętnych. To obok metody MAG jedna z najpopularniejszych i najbardziej uniwersalnych technik spawalniczych. Wykorzystywana jest w przypadku spawania metali nieżelaznych, takich jak aluminium czy miedź, oraz ich stopów.

Szukasz firmy, wykonującej spawanie MIG w Chorzowie? Skontaktuj się z nami!

Spawanie MAG Chorzów

Spawanie MAG (135), czyli Metal Active Gas, to analogicznie jak w przypadku metody MIG spawanie za pomocą łuku elektrycznego, jednak w osłonie gazów aktywnych. Wykorzystywane jest do spawania stali - niestopowych, niskostopowych i wysokostopowych. Jest to metoda szybka, wydajna, zapewniająca dobrą jakość spoin, a przy tym wyróżniająca się relatywnie niskim kosztem materiałów spawalniczych.

Jeśli chcesz skorzystać ze spawania MAG w Chorzowie postaw na ofertę Biura Inżynierskiego Konstruktor.

Spawanie TIG Chorzów

Spawanie TIG (141, Tungsten Inert Gas) wykonuje się za pomocą elektrody wolframowej w osłonie gazów obojętnych. Ta metoda zapewnia ponadprzeciętną czystość i wysoką jakość spoiny. Wykorzystywana jest do łączenia metali nieżelaznych (np. tytanu, miedzi, aluminium, niklu) i ich stopów, a także do spawania stali wysokostopowych. Spawanie TIG gwarantuje najwyższej jakości rezultaty - jeśli Twój projekt wymaga wyjątkowej precyzji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług spawania TIG w Chorzowie!

Wykonujemy spawanie aluminium w Rudzie Śląskiej metodami MIG i TIG - dobieramy odpowiednią metodę w zależności od wymagań projektowych i specyfiki zamówionej konstrukcji. Gwarantujemy wysoką jakość spoin i szybką realizację zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: Konstrukcje stalowe, Projektowanie CAD, Wsparcie utrzymania ruchu, Spawanie Ruda Śląska, Spawanie Świętochłowice, Spawanie Siemianowice Śląskie, Spawanie Katowice, Spawanie Zabrze, Spawanie Bytom, Spawanie Mikołów, Spawanie Śląsk.

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58