Konstrukcje Stalowe Śląsk - Katowice, Ruda Śląska i cały Śląsk ⚙️

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Konstrukcje stalowe Śląsk

Chcesz zamówić małe konstrukcje stalowe na Śląsku? Poznaj ofertę Biura Inżynierskiego Konstruktor! Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem konstrukcji spawanych na Śląsku. Wykonujemy wszelkie pomiary, doradzamy, tworzymy projekt, a następnie wykonujemy go i dostarczamy wprost do klienta. Dowiedz się więcej o naszych usługach!

Konstrukcje spawane – Śląsk. Oferta Biura Inżynierskiego Konstruktor

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji małych konstrukcji stalowych, wykonanych z różnych gatunków stali – dostosowanych do specyfiki projektu. Wykonujemy konstrukcje spawane z wykorzystaniem metod MIG, MAG i TIG. Wszystkie prace konstrukcyjne wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, posiadających wymagane uprawnienia. Dbamy o kontrolę jakości połączeń spawanych – możemy zagwarantować, że oferowane przez nas konstrukcje posiadają wymaganą wytrzymałość i trwałość oraz spełniają wszelkie wymagania bezpieczeństwa.

Każde zlecenie zaczynamy od projektu – określ swoje wymagania, a na ich podstawie my sporządzimy gotowy projekt małej konstrukcji spawanej. Dostosujemy materiał oraz technologię spawania do przeznaczenia konstrukcji i wymagań projektowych. Wdrożymy rozwiązania z zakresu optymalizacji materiałowej – dbając jednocześnie o pełne bezpieczeństwo konstrukcji. Realizujemy zlecenia na małe konstrukcje stalowe o różnych wymiarach, układach konstrukcyjnych – w tym nietypowe projekty. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów zlecenia!

Rodzaje konstrukcji stalowych

Wykonujemy szereg małych konstrukcji stalowych o różnych zastosowaniach. Główny trzon naszej oferty stanowią konstrukcje szkieletowe-prętowe, wykorzystywane m.in. w przemyśle, budownictwie oraz życiu codziennym. Oferowane przez nas wyroby sprawdzają się przy różnorodnych projektach małogabarytowych, takich jak m.in.: kominy, pomosty, drzwi przemysłowe, konstrukcje wsporcze, barierki, schody, kontenery, odboje.

Dzięki nowoczesnym urządzeniom spawalniczym oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje spawane ze stali niestopowych, niskostopowych, a także wysokostopowych – w tym nierdzewnych. Poza konstrukcjami stalowymi wykonujemy również projekty z metali nieżelaznych, takich jak m.in. aluminium. Jeśli nie masz pewności, jaki materiał będzie najodpowiedniejszy w przypadku Twojego projektu – skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w doborze optymalnego rozwiązania.

Konstrukcje stalowe spawane – Katowice i okolice

Szukasz firmy, wytwarzającej konstrukcje spawane w Katowicach lub ich najbliższej okolicy? Skorzystaj z oferty Biura Inżynierskiego Konstruktor! Naszą siedzibę znajdziesz w Chorzowie, przy ul. Kurta Adlera 44. Szybko dotrzesz do nas z Katowic – a także z innych, okolicznych miast. Możemy też spotkać się w siedzibie Twojej firmy – omówić projekt, wykonać niezbędne pomiary, a po wykonaniu potrzebnej małej konstrukcji stalowej – dostarczyć ją na miejsce. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: Spawanie w Katowicach i na całym Śląsku, Projektowanie CAD, Wsparcie utrzymania ruchu, Spawanie Siemianowice Śląskie, Spawanie stali nierdzewnej na Śląsku, Spawanie Bytom Spawanie Świętochłowice, Spawanie Zabrze .


FAQ - Najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi spawania konstrukcji stalowych

Jakie są etapy realizacji zlecenia spawania konstrukcji stalowych?

Każde zlecenie rozpoczynamy się od projektu, który dokładnie dostosowujemy do specyfiki klienta i przeznaczenia konstrukcji. Następnie przystępujemy do produkcji dzieła oraz dostarczamy go bezpośrednio do klienta.

Jakie rodzaje konstrukcji stalowych wykonuje Biuro Inżynierskie Konstruktor?

Wykonujemy wiele typów małych konstrukcji stalowych takich jak: prętowe, kominy, pomosty, drzwi przemysłowe, wsporcze barierki czy schody.

Z jakimi materiałami pracujecie?

Pracujemy głównie ze stali niestopowej i niskostopowej oraz niektórymi wysokostopowymi na przykład stalą nierdzewną. Przy niektórych projektach korzystamy też z innych metali nieżelaznych jak aluminium.

Czy Biuro Inżynierskie Konstruktor oferuje usługi na terenie Katowic i okolic?

Tak, nasze biuro znajduje się w Chorzowie, co umożliwia nam świadczenie usług na terenie Katowic i okolicznych miast. Możemy również spotkać się bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy.

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58