Konstrukcje stalowe Zabrze - Biuro Inżynierskie Konstruktor

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Konstrukcje stalowe Zabrze

Biuro Inżynierskie Konstruktor to firma, specjalizująca się w produkcji małych konstrukcji stalowych w okolicy Zabrza. Dowiedz się więcej o wykonywanych przez nas konstrukcjach spawanych i pozostałych usługach!

Oferta konstrukcji stalowych w Zabrzu i okolicach

W Biurze Inżynierskim Konstruktor przygotowujemy szeroki wybór konstrukcji stalowych:

  • dla przemysłu (np. drzwi przemysłowe, pomosty, bariery),
  • na potrzeby budownictwa (np. kominy, konstrukcje wsporcze),
  • wykorzystywanych w życiu codziennym (np. balustrady, schody).

Działamy w oparciu o indywidualne projekty, dbając o jak najwyższą jakość wykonywanych połączeń spawanych i optymalne zużycie materiału. Naszą ofertę dopasowujemy do Twoich potrzeb - skontaktuj się z nami, stworzymy dla Ciebie konstrukcje spawane dopasowane do Twoich oczekiwań!

Konstrukcje spawane - jak wygląda realizacja zamówień?

W produkcji konstrukcji stalowych - w zależności od wymagań i specyfiki projektu - wykorzystujemy metody spawania MIG, MAG i TIG. Dzięki szerokiemu zakresowi technologii i wykwalifikowanej kadrze, posiadającej specjalistyczne uprawnienia spawalnicze, możemy przygotowywać konstrukcje z różnych rodzajów stali - niestopowych, niskostopowych i wysokostopowych, w tym nierdzewnych. Tworzymy również konstrukcje spawane z metali nieżelaznych i ich stopów - np. z aluminium.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Zawsze zaczynamy od projektu, bazującego na Twoich wytycznych. Dostosowujemy do nich odpowiedni materiał oraz technologię wykonania konstrukcji. Jesteśmy w stanie wykonać różnorodne zlecenia - o różnych wymiarach, układach konstrukcyjnych, w tym projekty niestandardowe. Skontaktuj się z nami - wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia i jak najlepszy sposób jego realizacji!

Poznaj nasze pozostałe usługi w Zabrzu i okolicach

Poza wytwórstwem konstrukcji spawanych zapewniamy również szereg dodatkowych usług. Zajmujemy się m.in. projektowaniem CAD, digitalizacją dokumentacji technicznych, wytwarzaniem części maszyn, doradztwem technicznym i wsparciem utrzymania ruchu. Oferujemy także montaż konstrukcji spawanych bezpośrednio w Twojej firmie.

Wykonujemy konstrukcje stalowe na terenie Śląska - sprawdź szczegóły!

Siedziba naszej firmy znajduje się przy ul. Żelaznej 36 w Chorzowie - jednak nasze usługi świadczymy dla firm z terenu całego Śląska. Możemy przyjechać do siedziby Twojego przedsiębiorstwa, by omówić szczegóły projektu, a także dostarczyć gotową konstrukcję wprost do Twojej firmy. Zapewniamy transport nie tylko na terenie Zabrza i Chorzowa, ale też Katowic, Gliwic, Bytomia i wielu innych miast na Śląsku. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych usług!

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58