Spawanie Zabrze – Biuro Inżynierskie Konstruktor ⚙️

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Usługi spawania Zabrze

Szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie projekt konstrukcji? Dobrze trafiłeś! Nasza firma świadczy usługi spawania i projektowania na całym Śląsku, w tym w Zabrzu i okolicach. Kompleksowo zajmujemy się każdym zleceniem - od pomiarów i konspektu, aż po wykonanie całej konstrukcji. Ponadto zapewniamy możliwość dostarczenia naszych wyrobów do klienta, możliwość ich montażu oraz dojazd. Oferujemy także doradztwo na każdym etapie pracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem - dobieramy indywidualnie optymalną technikę spawania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą - Biura Inżynierskiego Konstruktor.

Spawanie w okolicach Zabrza - szeroka oferta BI Konstruktor

W skład naszych usług spawania w Zabrzu i okolicach, wchodzi wiele etapów tworzenia konstrukcji. Przygotowujemy projekty lub wykonujemy je na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji. Spawamy zarówno małe elementy, jak i te większe. Przyjmujemy zlecenia na projekty seryjne i jednostkowe. W naszej ofercie znajduje się również usługa regeneracji i naprawy zniszczonych lub uszkodzonych konstrukcji różnymi metodami spawalniczymi. Na życzenie naszych klientów, wykonujemy ocynkowanie (ogniowe lub galwaniczne). Jesteśmy w stanie zaoferować również malowanie wykonywanych przez nas konstrukcji - metodą natryskową lub proszkową. Świadczone przez nas usługi spawania - Zabrze, obejmują także łączenie materiałów i elementów stalowych oraz metali nieżelaznych i ich stopów - metodami MIG, MAG i TIG.

Poza zróżnicowaną ofertą wyróżnia nas najwyższa jakość, kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta oraz dogodne terminy realizacji zamówień.

Spawanie MIG, MAG, TIG - Zabrze

Nasz dobrej jakości sprzęt oraz wykwalifikowana kadra pracownicza sprawia, że w ramach usług spawania, Zabrze może liczyć na różnorodność metod wykonywanych przez nas projektów. W zakres naszych umiejętności wchodzi spawanie MIG, MAG i TIG. Dopasowujemy technikę do wymagań projektowych oraz gwarantujemy najwyższą jakość spoin i gotowych konstrukcji.

Spawanie MIG (metoda 131, Metal Inert Gas - w osłonie gazów obojętnych) oraz MAG (metoda 135, Metal Active Gas - spawanie w osłonie gazów aktywnych) to jedne najpopularniejszych i uniwersalnych metod spawalniczych. Pierwsza z nich wykorzystywana jest w spawaniu metali nieżelaznych, takich jak miedź, aluminium i ich stopów. Druga natomiast używana jest w celu łączenia stali niestopowych, niskostopowych i wysokostopowych.

Spawanie metodą TIG (metoda 141, Tungsten Inert Gas) charakteryzuje się wysoką jakością i czystością spoiny. Dzięki temu jest to doskonała technika, która sprawdza się w łączeniu stali wysokostopowych, aluminium, miedzi, tytanu, niklu i ich stopów. Ta metoda wykonywana jest w osłonie gazów obojętnych - za pomocą elektrody wolframowej. Wymaga ona odpowiednich uprawnień i wysokiego doświadczenia. Metoda TIG gwarantuje także dzięki temu najwyższej jakości efekty.

Nie zwlekaj i wybierz oferowane przez nas usługi spawania w Zabrzu już dzisiaj!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: Konstrukcje stalowe, Projektowanie CAD, Wsparcie utrzymania ruchu, Spawanie stali nierdzewnej na Śląsku, Spawanie Chorzów, Spawanie Świętochłowice, Spawanie Siemianowice Śląskie, Spawanie Katowice, Spawanie Ruda Śląska, Spawanie Bytom, Spawanie Śląsk.


FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jakie rodzaje spawania oferuje Biuro Inżynierskie Konstruktor w Zabrzu?

Oferujemy różne rodzaje spawania, w tym spawanie metodą MIG/MAG oraz TIG.

Jakie materiały są spawane przez Biuro Inżynierskie Konstruktor w Zabrzu?

Zajmujemy się spawaniem między innymi stali węglowej, stali nierdzewnej oraz aluminium.

Jaki jest zakres usług spawalniczych oferowanych przez Biuro Inżynierskie Konstruktor w Zabrzu?

Oferujemy między innymi spawanie konstrukcji stalowych, spawanie rur, spawanie elementów maszyn oraz usługi naprawcze.

Jakie są ceny usług spawalniczych oferowanych przez Biuro Inżynierskie Konstruktor w Zabrzu?

Ceny usług spawalniczych w Zabrzu są ustalane indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od zakresu i skomplikowania prac. Można uzyskać wycenę po kontakcie z biurem.

Jakie inne usługi oferuje Biuro Inżynierskie Konstruktor?

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58