Projektowanie CAD – Katowice, Ruda Śląska i cały Śląsk ⚙️

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Projektowanie CAD

Projektowanie CAD (Computer Aided Design) to wspomagane komputerowo projektowanie techniczne, służące głównie do tworzenia wizualizacji projektów. Projektowanie CAD jest wykorzystywane m.in. w branży mechanicznej, elektrycznej i budowlanej. Oprogramowanie CAD umożliwia przygotowanie projektów 3D części i sprawdzenie ich kompatybilności, a także tworzenie dokumentacji technicznej 2D. Szukasz specjalistów w zakresie projektowania CAD na Śląsku? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Inżynierskiego Konstruktor!

Projektowanie CAD – Katowice, Ruda Śląska i cały Śląsk!

Biuro Inżynierskie Konstruktor to wieloletnie doświadczenie w projektowaniu CAD. Tworzymy precyzyjne modele 3D na podstawie własnych pomiarów elementów, które wykonujemy bezpośrednio u Klienta, a także na podstawie dostarczonych rysunków i wzorów. Nasze projekty tworzymy od podstaw – dokładnie i precyzyjnie, niezależnie od stopnia skomplikowania modelu – za pomocą profesjonalnego oprogramowania CAD.

Wykonujemy projektowanie CAD dla firm m.in. z Rudy Śląskiej, Katowic, Zabrza, Gliwic, całego Śląska – i nie tylko! Zakres naszych usług obejmuje:

  • projektowanie CAD w 3D na podstawie wykonanych przez nas pomiarów,
  • projektowanie na bazie przesłanych przez Klienta rysunków i wzorów,
  • wykonywanie poprawek na gotowych modelach, w tym dostosowywanie ich do wymogów zastosowań w przemyśle,
  • tworzenie dokumentacji technicznej 2D za pomocą oprogramowania CAD oraz digitalizacja istniejącej, papierowej dokumentacji.

Projektowanie CAD – jak działamy?

Potrzebujesz profesjonalnego modelu 3D części maszyn bądź innych elementów? Skontaktuj się z Biurem Inżynierskim Konstruktor! Nasze doświadczenie i wiedza z zakresu projektowania CAD to gwarancja precyzyjnych modeli – niezależnie od tego, jak nieszablonowy czy skomplikowany jest dany projekt. Jak działamy?

Wszystkie pomiary, niezbędne do projektowania CAD, wykonujemy bezpośrednio w Twojej firmie – nie musisz dostarczać nam modelowanej części! Projektowanie możemy wykonać również na podstawie dokumentacji 2D, rysunków oraz zdjęć. Na bazie zebranych danych przystępujemy do tworzenia modelu – wykorzystujemy wyłącznie wiodące oprogramowanie, a wszelkie prace prowadzone są przez inżynierów doświadczonych w projektowaniu CAD. Każdy etap prac konsultujemy z Klientem – dzięki temu masz gwarancję, że otrzymasz model, spełniający w pełni Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto postawić na projektowanie CAD?

Wizualizacje 3D części oraz innych projektów mechanicznych, elektrycznych czy budowlanych to realne wsparcie dla inżynierów. Dzięki projektowaniu CAD możliwe jest przeniesienie dwuwymiarowych koncepcji w trójwymiar – a co za tym idzie, sprawdzenie kompatybilności poszczególnych podzespołów.

Dla projektowania CAD podstawę stanowi cyfrowe modelowanie geometryczne – jest ono opracowaniem zapisu dokumentacji konstrukcyjnej i składają się na nie informacje geometryczne, dynamiczne oraz cechy materiału. Stworzony w ten sposób model jest przydatny zarówno w przypadku projektowania nowych maszyn, jak i w sytuacjach, w których zachodzi konieczność dorobienia elementów po ich awarii. Precyzyjnie przedstawione, rozbudowane informacje na temat części znacząco ułatwiają ich produkcję. Z tego też względu, projektowanie CAD jest niezastąpione w praktycznie każdej gałęzi przemysłu.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie projektowania CAD na Śląsku? Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: kompleksowe usługi spawania MIG, MAG i TIG, spawanie konstrukcji stalowych, wsparcie utrzymania ruchu, wsparcie utrzymania ruchu, Spawanie stali nierdzewnej na Śląsku, Spawanie Świętochłowice, Spawanie Zabrze, Spawanie Bytom.

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Żelazna 36, 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58