Usługi spawalnicze Bytom - spawanie MIG, MAG, TIG ⚙️ | Konstruktor

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Usługi spawalnicze - spawanie Bytom

Jeśli poszukujesz firmy, która oferuje szeroki zakres usług związanych ze spawaniem w Bytomiu, powinieneś zapoznać się z ofertą Biura Inżynierskiego Konstruktor. Zajmujemy się spawaniem stali nierdzewnej, stali czarnej oraz aluminium. 

Profesjonalne usługi spawalnicze w Bytomiu - oferta Biura Inżynierskiego Konstruktor

Wszelakie usługi spawania w Bytomiu wykonujemy na podstawie przekazywanych przez klientów dokumentacji albo dokumentacji wykonanej przez dział konstrukcyjny naszej firmy. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i dbamy o najwyższą jakość, jak również oferujemy dogodne dla klientów terminy realizacji.

Usługi spawania aluminium i stali na terenie województwa śląskiego

W ramach naszych usług spawalniczych na terenie Bytomia jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom zarówno spawanie wszelkich konstrukcji stalowych, jak i elementów wykonanych z metali nieżelaznych. Oferujemy spawanie m.in.:

  • stali wysokostopowych, niskostopowych i niestopowych,
  • miedzi i jej stopów,
  • aluminium,
  • niklu i jego stopów,
  • tytanu i jego stopów.

W zależności od materiału, wykonujemy spawanie metodami MIG, MAG bądź TIG. Skontaktuj się z nami i zamów nasze usługi spawalnicze aluminium oraz stali!

Spawalnia Bytom - jakimi metodami pracujemy?

Mamy doświadczenie oraz sprzęt konieczny do spawania z wykorzystaniem najpopularniejszych metod - TIG, MAG oraz MIG. W naszej spawalni będziemy w stanie przygotować zatem praktycznie dowolny elementy czy konstrukcję, nie tylko ze stali, ale także z innych metali.

TIG, MAG oraz MIG, to metody spawania, którymi posługuje się każdy nasz spawacz. Bytom to nie jedyne miasto, w którym działamy - naszą siedzibę znajdziesz w Chorzowie, przy ul. Żelaznej 36, a nasze usługi spawalnicze świadczymy na terenie całego Śląska.

Spawanie MIG w Bytomiu

Metoda MIG to spawanie przy pomocy łuku elektrycznego, który zostaje wytworzony pomiędzy topliwą elektrodą a materiałem w osłonie obojętnych gazów. To jedna spośród najbardziej popularnych i uniwersalnych technik spawania. Wykorzystuje się ją w sytuacji, kiedy konieczne jest spawanie metali nieżelaznych, takich jak miedź albo aluminium, jak i ich stopów. Jeśli poszukujesz firmy, która wykona usługę spawania MIG w Bytomiu, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Spawanie MAG w Bytomiu

Metoda MAG, jest tak samo jak w wypadku metody MIG spawaniem przy pomocy łuku elektrycznego, niemniej jednak w osłonie aktywnych gazów. Korzysta się z niej celem spawania stali - wysokostopowych, niskostopowych oraz niestopowych. Jest to bardzo szybka i wydajna metoda, która zapewni też wysoką jakość spoin, a przy tym wszystkim wyróżnia się niewielkim kosztem względem rodzaju wykorzystanych materiałów. Jeżeli potrzebujesz spawania MAG w Bytomiu, powinieneś wybrać naszą ofertę.

Spawanie TIG w Bytomiu

Spawanie TIG wykonywane jest z zastosowaniem elektrody z wolframu w osłonie obojętnych gazów. Dzięki tej metodzie zapewniona zostaje ponadprzeciętna jakość i czystość spoin. Korzysta się z niej w przypadku konieczności łączenia nieżelaznych metali (np. niklu, aluminium, miedzi czy tytanu) oraz ich stopów, jak również w celu spawania stali wysokostopowej. Spawanie TIG daje gwarancję wysokiej jakości efektów. Jeżeli zaplanowana przez ciebie konstrukcja wymaga zachowania dużej dokładności, zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług w zakresie spawania TIG w Bytomiu.

Zajmujemy się spawaniem aluminium w okolicach Bytomia metodami TIG oraz MIG. Nasi pracownicy postarają się wybrać najlepszą metodę zależnie od specyfiki i wymogów projektowych zamówionej przez Państwa konstrukcji. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych spoin i szybkie realizowanie nawet sporych zleceń. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Sprawdź nasze pozostałe usługi: Konstrukcje staloweProjektowanie CAD, Projektowanie częściWsparcie utrzymania ruchuSpawanie ChorzówSpawanie Ruda ŚląskaSpawanie ŚląskSpawanie Siemianowice ŚląskieSpawanie ŚwiętochłowiceSpawanie KatowiceSpawanie MikołówSpawanie Zabrze.

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58