Spawanie Ruda Śląska - MIG | MAG | TIG ⚙️

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Spawanie Ruda Śląska

Chcesz skorzystać z usług spawania w Rudzie Śląskiej? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Inżynierskiego Konstruktor! Specjalizujemy się w wykonywaniu różnorodnych konstrukcji spawanych - w tym ich projektowaniem i doborem optymalnej techniki spawania. Dowiedz się więcej!

Spawanie w Rudzie Śląskiej - BI Konstruktor

Biuro Inżynierskie Konstruktor to wiodąca oferta usług spawania w Rudzie Śląskiej. Naszą siedzibę znajdziesz przy ul. Piłsudskiego 221 (Kochłowice), co gwarantuje wygodny dojazd zarówno z całej Rudy Śląskiej, jak i z okolicznych miast, takich jak Katowice, Mikołów czy Świętochłowice. Ponadto zapewniamy możliwość dojazdu bezpośrednio do Klienta.

Kompleksowo zajmujemy się każdym projektem - od pomiarów, poprzez projektowanie, aż po wykonanie konstrukcji. Zapewniamy doradztwo na każdym etapie prac, a także zapewniamy możliwość dostawy gotowej konstrukcji własnym transportem.

Spawanie MIG, MAG, TIG - Ruda Śląska

Posiadamy sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę - dzięki temu w ramach usług spawania w Rudzie Śląskiej oferujemy spawanie w najważniejszych metodach - MIG, MAG i TIG. Dostosowujemy optymalną technikę spawalniczą do wymagań projektowych oraz gwarantujemy najwyższą jakość spawów i gotowych konstrukcji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług spawania MIG, MAG, TIG w Rudzie Śląskiej!

Spawanie MIG i MAG - Ruda Śląska

Spawanie MIG (metoda 131, Metal Inert Gas, czyli w osłonie gazów obojętnych) oraz spawanie MAG (metoda 135, Metal Active Gas, czyli spawanie w osłonie gazów aktywnych) to najpopularniejsze i uniwersalne metody spawalnicze. Pierwsza z nich wykorzystywana jest w przypadku metali nieżelaznych (miedź, aluminium) i ich stopów, z kolei druga stosowana jest do łączenia stali niestopowych, niskostopowych i wysokostopowych.

Chcesz skorzystać z usługi aluminium albo stali? Postaw na spawanie MIG/MAG w Rudzie Śląskiej w BI Konstruktor!

Spawanie TIG - Ruda Śląska

Spawanie metodą TIG (metoda 141, Tungsten Inert Gas) wyróżnia się wysoką jakością spoiny i jej ponadprzeciętną czystością. Dzięki temu doskonale sprawdza się w łączeniu stali wysokostopowych, aluminium, miedzi, tytanu, niklu i ich stopów. Spawanie TIG wykonywane jest w osłonie gazów obojętnych, za pomocą elektrody wolframowej. Wymaga specjalnych uprawnień i doświadczenia - ale dzięki temu gwarantuje najwyższej jakości rezultaty.

Chcesz skorzystać ze spawania TIG w Rudzie Śląskiej? Zapraszamy do skorzystania z oferty Biura Inżynierskiego Konstruktor!

Spawanie aluminium - Ruda Śląska

Aluminium jest materiałem stosunkowo trudno spawalnym - wymaga więc doświadczenia w spawalnictwie, odpowiedniego sprzętu i doboru metody odpowiedniej dla danego projektu. Obecnie do spawania aluminium najczęściej wykorzystuje się metody MIG i TIG. Pierwsza z nich stosowana jest w przypadku elementów grubszych, z kolei słynąca z dokładności metoda TIG wykorzystywana jest do łączenia bardzo cienkich arkuszy aluminium (o grubości poniżej 1 mm).

Wykonujemy spawanie aluminium w Rudzie Śląskiej metodami MIG i TIG - dobieramy odpowiednią metodę w zależności od wymagań projektowych i specyfiki zamówionej konstrukcji. Gwarantujemy wysoką jakość spoin i szybką realizację zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: Konstrukcje stalowe, Projektowanie CAD, Wsparcie utrzymania ruchu, Spawanie stali nierdzewnej na Śląsku, Spawanie Chorzów, Spawanie Świętochłowice, Spawanie Siemianowice Śląskie, Spawanie Katowice, Spawanie Zabrze, Spawanie Bytom, Spawanie Mikołów, Spawanie Śląsk.

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58