Spawanie Świętochłowice - MIG | MAG | TIG ⚙️

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Spawanie Świętochłowice

Chcesz skorzystać z usług spawania w Świętochłowicach lub ich okolicy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Inżynierskiego Konstruktor! Zajmujemy się spawaniem stali i metali nieżelaznych, jednostkowym i seryjnym. Sprawdź szczegóły!

Usługi spawania - Świętochłowice

Siedziba naszej firmy znajduje się w Chorzowie, przy ulicy Żelaznej 36 - jednak świadczymy usługi spawania na całym Śląsku, w tym w Świętochłowicach. Ponadto, zapewniamy możliwość dostarczenia naszych wyrobów do klienta, a także oferujemy możliwość ich montażu.

Oferujemy szeroką gamę usług spawalniczych - dowiedz się więcej o naszej ofercie:

  • przygotowujemy projekty konstrukcji spawanych - lub wykonujemy konstrukcje na bazie dokumentacji przekazanej przez klienta,
  • spawamy zarówno małe elementy, jak i duże konstrukcje spawane,
  • przyjmujemy zlecenia zarówno na projekty seryjne, jak i jednostkowe,
  • oferujemy usługi regeneracji i naprawy uszkodzonych konstrukcji metodami spawalniczymi,
  • na życzenie klienta wykonujemy ocynkowanie (ogniowe lub galwaniczne) lub malowanie (natryskowe lub proszkowe) przygotowanych przez nas konstrukcji spawanych oraz wykonujemy inne powłoki galwaniczne,
  • spawamy elementy stalowe oraz z metali nieżelaznych i ich stopów, metodami MIG, MAG oraz TIG.

Poza szeroką ofertą wyróżnia nas najwyższa jakość usług, kompleksowa obsługa i dogodne terminy realizacji zamówień. Jeśli chcesz skorzystać z usług spawania w Świętochłowicach lub ich okolicy, BI Konstruktor będzie najlepszym wyborem!

Biuro Inżynierskie Konstruktor - wiodące spawanie w Świętochłowicach

Nasza firma to przede wszystkim wykwalifikowana kadra, posiadająca bogate doświadczenie w spawaniu metodami MIG, MAG i TIG. Dzięki wysokiej klasy specjalistom i profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przygotowywać nawet skomplikowane elementy i konstrukcje spawane. Biuro Inżynierskie Konstruktor to gwarancja stojących na najwyższym poziomie usług spawania w Świętochłowicach i okolicach.

Nasz bogaty warsztat techniczny gwarantuje wykonanie konstrukcji z praktycznie dowolnego metalu - spawamy m.in. aluminium, miedź i ich stopy (metoda MIG lub TIG, w zależności od wymaganej projektowo czystości spoiny i precyzji), tytan, nikiel oraz ich stopy (metoda TIG), stale niestopowe, niskostopowe (metoda MAG) i wysokostopowe (metoda MAG lub TIG). Indywidualnie dobieramy metodę spawania, dostosowując ją do wymagań projektowych i oczekiwań klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług spawania w okolicy Świętochłowic!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: Konstrukcje stalowe, Projektowanie CAD, Wsparcie utrzymania ruchu, Spawanie stali nierdzewnej na Śląsku, Spawanie Chorzów, Spawanie Ruda Śląska, Spawanie Siemianowice Śląskie, Spawanie Katowice, Spawanie Zabrze, Spawanie Bytom, Spawanie Mikołów, Spawanie Śląsk.

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58