Konstrukcje stalowe Chorzów ⚙️ Biuro Inżynierskie Konstruktor

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Konstrukcje stalowe Chorzów

Potrzebujesz małych konstrukcji spawanych z dostawą i montażem? Zapraszamy do Biura Inżynierskiego Konstruktor! Oferujemy kompleksową obsługę: od pomiarów, przez projektowanie, po produkcję i montaż konstrukcji. Sprawdź naszą ofertę!

Firma Konstruktor z Chorzowa - wiodąca oferta konstrukcji stalowych

Biuro Inżynierskie Konstruktor to wszechstronne usługi w zakresie projektowania i produkcji małych konstrukcji spawanych, dostosowanych do różnych sektorów przemysłu. Na nasz proces składa się projektowanie, podczas którego tworzymy indywidualny projekt konstrukcji na bazie wymagań klienta. Następnie dostosowujemy technikę i materiał do specyfiki projektu - i przechodzimy do produkcji konstrukcji. Na koniec dostarczamy gotowy wyrób wprost do siedziby klienta i zajmujemy się jego montażem.

Doświadczenie i najwyższa jakość realizacji

Jeżeli poszukujesz dostawcy różnorodnych konstrukcji w Chorzowie, skontaktuj się z nami! Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze z odpowiednimi uprawnieniami. Wykonujemy konstrukcje z różnych materiałów, takich jak stale niestopowe, niskostopowe, nierdzewne oraz aluminium. Nasze produkty znajdują zastosowanie m.in. w przypadku kominów, pomostów, konstrukcji wsporczych, drzwi przemysłowych, barierek, schodów, kontenerów i odbojów. Realizujemy zlecenia dla przedsiębiorstw z różnych branż - zadzwoń do nas i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Projektowanie, spawanie i pozostałe usługi

Biuro Inżynierskie Konstruktor to również usługi projektowania CAD, projektowanie części i ich wytwarzanie oraz szeroki wachlarz usług spawalniczych metodami MIG, MAG i TIG. Znajdziesz nas w Chorzowie, przy ul. Kurta Adlera 44. Chętnie odwiedzimy również Twoją firmę, aby omówić zakres prac, wykonać pomiary, a następnie dostarczyć zamówienie. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58