Konstrukcje stalowe Katowice - spawanie i montaż | Konstruktor

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Konstrukcje stalowe Katowice

Szukasz firmy, wykonującej konstrukcje stalowe w Katowicach i ich okolicy? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Inżynierskiego Konstruktor! Specjalizujemy się w wytwarzaniu małych konstrukcji spawanych zgodnie z wymaganiami projektowymi Klientów. Dowiedz się więcej!

Biuro Inżynierskie Konstruktor - wykonujemy konstrukcje stalowe dla firm z Katowic i całego Śląska!

Naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja niewielkich konstrukcji stalowych wykonanych z różnych rodzajów stali, które są dostosowane do wymagań projektu. Nasze konstrukcje spawane są za pomocą metod MIG, MAG i TIG przez doświadczonych specjalistów z wymaganymi uprawnieniami. Dbamy o jakość łączonych spawów, co gwarantuje, że nasze konstrukcje są wytrzymałe i trwałe oraz spełniają standardy bezpieczeństwa.

Każdą współpracę rozpoczynamy od stworzenia projektu, w którym uwzględnimy Twoje wymagania i na tej podstawie przygotujemy gotową konstrukcję spawaną. Dobierzemy odpowiedni materiał oraz technologię spawania, zgodnie z przeznaczeniem oraz wymaganiami projektowymi. Stosujemy również rozwiązania z zakresu optymalizacji materiałowej, przy jednoczesnej dbałości o pełne bezpieczeństwo konstrukcji. Realizujemy zlecenia na małe, stalowe konstrukcje o różnych wymiarach oraz układach konstrukcyjnych - w tym nietypowe projekty. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia!

Kompleksowo tworzymy konstrukcje spawane - sprawdź, jakie!

Produkujemy różnorodne konstrukcje stalowe, które mają zastosowanie w przemyśle, budownictwie oraz w codziennym życiu. W szczególności, nasza oferta opiera się na konstrukcjach szkieletowo-prętowych. Nasze wyroby są idealne dla projektów małogabarytowych, w tym m.in. dla kominów, pomostów, drzwi przemysłowych, konstrukcji wsporczych, barier, schodów, kontenerów oraz odbojów.

Dzięki zaawansowanym narzędziom spawalniczym oraz wysoko wykwalifikowanemu personelowi, jesteśmy w stanie wykonywać konstrukcje spawane z różnego rodzaju stali, włącznie z niestopowymi, niskostopowymi oraz wysokostopowymi, w tym również nierdzewnymi. Ponadto, nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją wyrobów z metali nieżelaznych, takich jak na przykład aluminium. W sytuacji, gdy nie masz pewności, który materiał najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego projektu, to śmiało skontaktuj się z nami! Z przyjemnością pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania.

Montaż konstrukcji stalowych – Katowice i okolice

Jeśli szukasz firmy, oferującej spawanie konstrukcji stalowych na Śląsku, Biuro Inżynierskie Konstruktor będzie właściwym wyborem! Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu małych konstrukcji stalowych na terenie Katowic i miast ościennych. Dysponujemy parkiem maszynowym, umożliwiającym nam wytwarzanie najwyższej jakości wyrobów - solidnie i terminowo.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Możemy spotkać się w siedzibie Twojej firmy by omówić projekt i wykonać niezbędne pomiary. Zapraszamy również do naszej siedziby w Chorzowie, przy ul. Żelaznej 36. Ponadto po wykonaniu zamówionej konstrukcji dostarczymy ją na miejsce.

Sprawdź również: Konstrukcje stalowe Śląsk.

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58