Spawanie Tychy - usługi spawalnicze Konstruktor

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Usługi spawalnicze Tychy - spawanie MAG, MIG, TIG

Szukasz firmy, zajmującej się spawaniem w Tychach lub ich okolicy? Poznaj Biuro Inżynierskie Konstruktor - wykonamy dla Ciebie dowolną konstrukcję spawaną, zarówno ze stali, jak i np. z aluminium. Sprawdź!

Usługi spawalnicze Tychy

Biuro Inżynierskie Konstruktor to gwarancja kompleksowej realizacji usług. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu spawalniczego. Analizujemy potrzeby Klientów i na tej bazie tworzymy indywidualne projekty konstrukcji. Następnie wykonujemy konstrukcję spawaną - i zapewniamy jej transport wprost do Twojej firmy naszym transportem.

Spawanie stali i aluminium - Tychy i okolice

To, co nas wyróżnia to kompleksowa oferta usług spawania metodami MIG, MAG i TIG. Dzięki rozbudowanemu warsztatowi i doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować konstrukcje spawane zarówno z różnych gatunków stali, jak i z aluminium i innych metali nieżelaznych. Indywidualnie dobieramy odpowiednią metodę spawania do wybranego materiału, a także do wymagań i specyfiki projektu. Niezależnie, czy potrzebujesz spawania elementów ogrodzenia, czy specjalistycznej konstrukcji przemysłowej - skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty!

Spawanie MAG i MIG - Tychy

W Biurze Inżynierskim Konstruktor szeroko stosujemy popularne metody spawania MIG i MAG. Technika MIG (Metal Inert Gas), polegająca na spawaniu w osłonie gazów obojętnych, sprawdza się w przypadku łączenia ze sobą elementów z metali nieżelaznych, takich jak miedź czy aluminium. Metoda MAG (Metal Active Gas) z kolei stosowana jest do spawania różnych rodzajów stali - niestopowych, niskostopowych i wysokostopowych.

Jeśli szukasz doświadczonych spawaczy MIG/MAG w miejscowości Tychy lub jej okolicy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Spawanie TIG w Tychach

Metoda TIG (Tungsten Inert Gas) to technika odpowiednia do spawania stali nierdzewnej, miedzi, tytanu, niklu, aluminium i ich stopów. Technika TIG gwarantuje wysoką jakość i czystość spoin i gwarantuje doskonałe rezultaty. 

Oferujemy profesjonalne usługi spawania TIG w Tychach i ich okolicy. Działamy na terenie całego Śląska - zapewniamy transport i montaż konstrukcji stalowych i z innych metali w dowolne miejsce. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Kurta Adlera 44, brama nr 3 (teren ELKOP), 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58