Części maszyn na Śląsku - Chorzów, Katowice, Ruda Śląska⚙️

Projekty CAD  |  Części maszyn  |  Wsparcie techniczne

Projektujemy, tworzymy, wspieramy

Części maszyn

Szukasz godnego zaufania dostawcy części maszyn na Śląsku? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Inżynierskiego Konstruktor! Działamy kompleksowo – od projektu części, poprzez ich produkcję, aż po dostawę i montaż. Zajmujemy się produkcją części maszyn w Rudzie Śląskiej – jednak możemy dostarczyć je, gdziekolwiek potrzebujesz. Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

Części maszyn w Rudzie Śląskiej – poznaj ofertę BI Konstruktor

Biuro Inżynierskie Konstruktor specjalizuje się w projektowaniu i produkcji części maszyn w Rudzie Śląskiej – a także zapewnia ich dostawę na terenie Śląska i nie tylko. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, terminowość oraz kompleksowe i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

W ramach naszych usług, związanych z dostarczaniem części maszyn, naszym Klientom zapewniamy:

  • projektowanie CAD części maszyn,
  • pomiary elementów bezpośrednio w Twojej firmie,
  • produkcja części maszyn na podstawie wykonanych pomiarów lub dostarczonych wzorów i rysunków,
  • dostarczanie standardowych i niestandardowych części maszyn,
  • dorabianie części maszyn w ramach wsparcia utrzymania ruchu w przedsiębiorstwie,
  • dowóz gotowych części wprost do Twojej firmy oraz, jeśli sobie tego zażyczysz – również ich montaż.

Projektujemy i wykonujemy części maszyn zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i wielkich fabryk – niezależnie od branży. Zapewniamy pełne wsparcie oraz regularnie konsultujemy prace na każdym etapie projektu. Doradzamy i wspomagamy projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań, a także w ekspresowym tempie jesteśmy w stanie stworzyć i dostarczyć części zamienne do wszelkich, nawet nietypowych maszyn i urządzeń.

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, oferującej części maszyn na Śląsku, postaw na Biuro Inżynierskie Konstruktor – przygotujemy dla Ciebie rozwiązania szyte na miarę, precyzyjnie, profesjonalnie i terminowo!

Szeroka oferta części maszyn na Śląsku – i nie tylko!

Poza projektowaniem, produkcją i dostarczaniem części maszyn na Śląsku, w Biurze Inżynierskim Konstruktor oferujemy również szereg innych usług, wspomagających pracę Twojego przedsiębiorstwa i utrzymanie ruchu.

Poza częściami maszyn, zajmujemy się również projektowaniem i konstruowaniem:

  • małych konstrukcji spawanych,
  • maszyn,
  • stanowisk roboczych.

Dostarczamy również elementy cięte i gięte z blach cienkich ora grubych. Podobnie jak w przypadku części maszyn, także w przypadku innych, oferowanych przez nas produktów wszystkie, niezbędne do ich prawidłowego wykonania pomiary wykonamy bezpośrednio w Twojej firmie, a także dostarczymy i zamontujemy gotowe wyroby.

Naszą ofertę uzupełniają prace z zakresu projektowania CAD 3D – tworzymy trójwymiarowe wizualizacje zarówno części maszyn, jak i innych elementów czy konstrukcji. Dodatkowo, zajmujemy się digitalizacją dokumentacji 2D, a także zapewniamy kompleksowe doradztwo techniczne przedsiębiorstwom z każdej gałęzi przemysłu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie części maszyn w Rudzie Śląskiej? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź także nasze pozostałe usługi: kompleksowe usługi spawania na Śląsku - metodami MIG, MAG i TIG, spawanie konstrukcji stalowych, wsparcie utrzymania ruchu, projektowanie CAD.

Kontakt:


Biuro Inżynierskie Konstruktor Konrad Walewski

Telefon:
   +48 695655238

E-Mail:
   k.walewski@bikonstruktor.pl

Adres:
   Żelazna 36, 41-506 Chorzów

NIP: 641-251-05-58